Yemden sonra su içme ve çok su tüketme

cicikuss_4

Forum Sakini
İyi günler daha önce kuşum çok su içtiğine dair konu açmıştım ve sıcaktan olabileceği kanısına varmıştık. Ancak 2 3 gündür her yemden sonra suya gittiğini fark ettim.Çok su içince dışkıyı sulu atıyor ve bazı sabahlar da dışkı lekeli olarak görüyorum gece yaptığı dışkıyı. Başka da bir problem yok sizce bunun sebebi ne olabilir

Buna da iyi diyorlar hangisinş tavsiye edersiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210701_150407_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210701_150407_com.android.chrome.jpg
    304.4 KB · Görüntüleme: 5
Oyla 0
Oyla 0
Bu ürün verilirse kullanmak gerekmez ancak elektrolit çok sık verilemeyeceğinden elinizde sade bir probiyotik olmasında da fayda var

Oyla 0
Uygun oda sıcaklığı idealdir. Yüksek ısı iyi olmayacaktır

Oyla 0
İlaçlar için bile 24 derece üstü önerilmiyor. Dolaba koyabilirsiniz ya da daha serin bir oda

Oyla 0
Merhaba sitraks bugün elime geçecek eğer geç saatte gelirse yarın ilk uygulamamı yaparım. Elektrolitte aipariş verdim ne zaman gelir emin olamıyorum gemen gelirse ne zaman uygulayayım. Bir de sitraks ardından vitaminle destekleyeyim mi? Desteklemem gerekirse hangi vitamini kullanayım elimde gervit ve tolyamin var

Oyla 0
Sitraks 3,4 saat içinde etkisini gösteriyor. Bundan dolayi vitamini o gün vermemek daha iyi olabilir. Ertesi gün de vermeyiniz bir şey. Probiyotik ve elektrolite gecmeden dışkı fotoğrafı atin mutlaka

Oyla 0
Agizdan 1 damla vermelisin. Yahut Suya 5- 8 damla civarı eklenmeli

Oyla 0
Abi ağzına vetemem çünkü kendini hiç tuttuemuyor kıpır kıpır. O yüzden ben suluğa ekleyeyim zaten su çok içiyor alır ilacı herhalde dimi
Bir de sulukta kaç saat kalsın ilaç

ilacı kullanmadan çalkalayın. yarım dolu suluğa 4 damla ekleyip hafif karıştırın, 12 saat sonra ilaçlı suyu yenileyin, toplam 24 saat kullanım yeterli olur

kuşun dışkısında geçici bozulma görürseniz ya da kuş turboya bağlamış gibi enerjik davranırsa endişelenmeyin

Oyla 0