Yumurtaaaa

Merve B.

Veteran
Akşam beşten sonra dışarı çıktım.Birşey yoktu.Biraz önce geldim.Kafesin dibinde yumurta vardıNe zaman yaptı bilmiyorum ama alıp yuvalığa koydum şimlik oluşur mu bilmiyorum.Ama şeker yatıyor üzerine şuan.

19 gün normal. Bazen daha yavaş gelişebiliyor ısıya bağlı olarak. Bu nedenle 19. gün normal lakin 20. gün risk teşkil ediyor. Dediğiniz gibi kazıma gibi bir ses. Yavaş yavaş yumurta kabuğunu yiyor gibi. Yarın büyük olasılık çıkar diye düşünüyorum.

**17. gün başlıyor kazıma. 18. gün çıkıyor genelde. Daha zamanı var :)

Oyla 0
19 gün normal. Bazen daha yavaş gelişebiliyor ısıya bağlı olarak. Bu nedenle 19. gün normal lakin 20. gün risk teşkil ediyor. Dediğiniz gibi kazıma gibi bir ses. Yavaş yavaş yumurta kabuğunu yiyor gibi. Yarın büyük olasılık çıkar diye düşünüyorum.

**17. gün başlıyor kazıma. 18. gün çıkıyor genelde. Daha zamanı var :)
İlk sıpalar şaşırttı beynimizi ya biri geç biri erken çıttı.Oturdum saydım artık 3.yü.Bugün 17.günü oluyor.Bi oh çektim.kursakları normal.

Oyla 0
Son bebişimde bugün sekizden sonra sağlıcakla çıktı çok şükür.Yarın bekliyorduk oysaki.İnşallah hepsini sağlıkla büyütebiliriz.Bir de kırmızı göz olan ilk yavtummuş.Bugün gözleri minicik açılmış kırmızıydı.

Oyla 0
Normal evet. Plastif folluk vardı değil mi?*

Maşallah güzel beslemiş anne baba. Keşke bilezik alsanız ayaklarına. İlerisi için çok faydalı olabiliyor.

Oyla 0
Bilezik aklımda ama bulamadım buradakaç aya kadar takabiliyoruz.yok normal folluk ben hemen bebiş beklemedim için normal almıştım .alışıp alışmıcana bakmak adına.Herşeyden huylanır oldum

Oyla 0
8-11 gün arası rahat takılıyor lakin ayak büyüdükçe takmak çok zor (neredeyse imkansızlaşıyor).Yuvalığın içi nasıl olduğunu bilmediğim için tabana talaş koyabilirsin. Zaten dışkı yaptıkları için olmadığında vucutlarına yapışıyor. Ara ara popolarını kontrol etmeni öneririm. Bazen kuruyabiliyor (nadir)

Oyla 0