Yunus ile Pembenin ilk kuluçkası h.k

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu fırlamayi nasıl tunege alistiririm 😐

Ekli dosyalar

• IMG_20220825_151816.jpg
    IMG_20220825_151816.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 17
Tavana yakın en alt tele tünek takmanızı önereyim öncelikle. Kendisi tırmanmayı öğrendiğinde tüneğe çıkacaktır

Tavana yakın en alt tele tünek takmanızı önereyim öncelikle. Kendisi tırmanmayı öğrendiğinde tüneğe çıkacaktır
Tmmdir hocam anaçlar besleme konusunda Zorluk çıkarıyor
29 günlük olan çok güzel daldari kırıyor
Kuşları bu şekilde bıraksam en küçüğünu abileri besler mi? En alt telde şuan tünek resimden gözükmüyor olabilir
Bu arada bu yaramaz da erkek mi ?

Ekli dosyalar

• IMG_20220825_151751.jpg
    IMG_20220825_151751.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 16
Maşallah 3 erkek kardeş. Sorun olabilir kardeşlerin beslemesi. Bazen besliyor gibi görünseler de bunun devamı gelmeyebilir. Eğer zarar verme varsa ara ara gözlem yapabildiğiniz saatlerde yavruyu anne babanın olduğu kafese koyun. Gördüğünde onları yem isteme sesi yapacaktır ve genelde karşılıksız bırakmaz anne babası.

Maşallah 3 erkek kardeş. Sorun olabilir kardeşlerin beslemesi. Bazen besliyor gibi görünseler de bunun devamı gelmeyebilir. Eğer zarar verme varsa ara ara gözlem yapabildiğiniz saatlerde yavruyu anne babanın olduğu kafese koyun. Gördüğünde onları yem isteme sesi yapacaktır ve genelde karşılıksız bırakmaz anne babası.
Evet hocam karşılıksız bırakmadı annesi ama baya uğraş sonunda yavru kuşun göğüs kemiği gözüküyor
Kuruma olacak diye korkuyorum
Tmm hocam sizin tavsiyelerinizi dinleyeceğim

O kadar üşengeç ki adını miskin koymayı düşünüyorum 😂 renkleri fena ama tam bir baş belası 🤭çok fena ısırıyor yabani anasından babasından böyle zulüm görmedim😂
harika bir isim senden çalıntı yapabilirim benim ilk yavru icin 😁😁 ee.onlar anne baba bir ağırlıkları var tabi 🤪 ben bana doğru uçur derken ciddiyim bu arada 😊

Biri kardesi
harika bir isim senden çalıntı yapabilirim benim ilk yavru icin 😁😁 ee.onlar anne baba bir ağırlıkları var tabi 🤪 ben bana doğru uçur derken ciddiyim bu arada 😊
Konum İzmir mis🤭 anladım şimdi
En büyük yavru erkek kardeşim sahiplenecek toplamda 3 yavrum var kaldı iki tane
Biri dişi olsaydı hiç fena olmazdı ama
Şansımıza diyelim
Sahiplenme işini becerebilir miyim bilmiyorum
🥺
İlk kulucka dan olan kuşlarima çok bağlıyım .ama ikinci kuluçka olursa ve aynı renkler olursa neden olmasın ☺️ kuşlarım gerekli tüm ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirecek bir forum sakinine bende vermeyi çok isterim

Biri kardesi

Konum İzmir mis🤭 anladım şimdi
En büyük yavru erkek kardeşim sahiplenecek toplamda 3 yavrum var kaldı iki tane
Biri dişi olsaydı hiç fena olmazdı ama
Şansımıza diyelim
Sahiplenme işini becerebilir miyim bilmiyorum
🥺
İlk kulucka dan olan kuşlarima çok bağlıyım .ama ikinci kuluçka olursa ve aynı renkler olursa neden olmasın ☺️ kuşlarım gerekli tüm ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirecek bir forum sakinine bende vermeyi çok isterim bende seve seve sahiplenirim 1 tane 😍 benimde kuşlarımin ilk kuluckasi 2 yavrum var veremem gibi geliyor banada 🤔

Veee evetttt😍😍 ilk kuluçkamizin sonuna gelmiş bulunuyoruz 😍32@31@27 günlük yeme düştüler
Bugün sabahtan itibaren ayırdım ve kendi başlarının çaresine bakmayı öğrendiler sanırım ❤️
Hocalarım da gördükten sonra konuyu kilitliyecegim ☺️

Ekli dosyalar

• IMG_20220826_220841.jpg
    IMG_20220826_220841.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 12
Veee evetttt😍😍 ilk kuluçkamizin sonuna gelmiş bulunuyoruz 😍32@31@27 günlük yeme düştüler
Bugün sabahtan itibaren ayırdım ve kendi başlarının çaresine bakmayı öğrendiler sanırım ❤️
Gözünüz aydınn 🤩🤩 Bunlar çok sevimli olmuşlar bin kere Maşallah🥰 İnşallah sağlıklı, mutlu,tüyleri kadar uzun ömürleri olur🤍

Gözünüz aydınn 🤩🤩 Bunlar çok sevimli olmuşlar bin kere Maşallah🥰 İnşallah sağlıklı, mutlu,tüyleri kadar uzun ömürleri olur🤍
Çok teşekkür ederim ♥️🙏 binlerce kez şükürler OLSUN yumurta ya nasıl can veriyor Rabb'im bizzat şahit oldum
AMİN 🤲
Hepsinin ömürleri tüyü kadar olsun ♥️

Maşaallah diyelim :) Alttaki konuya bi aile fotosu eklemeyi unutma :)

Maşaallah diyelim :) Alttaki konuya bi aile fotosu eklemeyi unutma :)

Hemen ekliyorum 🤗 bizim için de güzel bir anı olsun
☺️ çok teşekkür ederim 🙏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...