akyolkardesler.net Rezilliği!

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bildiğiniz gibi son zamanlarda bir çoğumuz sorun yaşıyor. A ürünü alıyorsun, faturada adı var ama B ürünü yolluyorlar. Kötü kolileme, patlak poşetler, yoğun naftalin kokusu ve dahası.

Bugün elime ulaşmasını beklediğim King 20 kg %40 aspurlu muhabbet yemi yerine kendi yemleri olan white road göndermişler. İade/değişim talebimi ilettim. Bakalım kaç günde çözüm alacağız :)
Durum güncellemesi bu konuda yapacağım.

Gelelim gelen yeme. Nasıl bir ortamda paketleniyor anlamış değilim. Kocaman kuş pisliğinin yem torbasında ne işi var.
WhatsApp Image 2021-04-13 at 13.19.20.jpeg

Bu ürünü sanırım iade etmez mantığıyla mı gönderiyorlar şüphe ettim doğrusu. İçeriği yakın ama istediğim ürün değil. Diyelim yanlış oldu, fatura önlerinde dururken, paketleme kontrol aşamasından geçmeden mi kapatılıyor?
Hiç yakıştıramadım. Ürünüm elime ulaştığında diğer mecralarda da paylaşımları sürdüreceğim. Bu başlık altına yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-04-13 at 12.52.26.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-13 at 12.52.26.jpeg
    146.4 KB · Görüntüleme: 52
paketli üründe bile böyleyse açık/bölünmüş ürünlerde ne hatalar oluyordur. örneğin, belki versele-laga diye başka bir yem veriliyor. sırf bu nedenle üst kalite bölünmüş ürün yerine orta kalite kapalı ürün tercih ediyorum

daha da vahimi, paketlendiği ortamda kuş pisliğinin olması, çok tehlikeli

Bildiğiniz gibi son zamanlarda bir çoğumuz sorun yaşıyor. A ürünü alıyorsun, faturada adı var ama B ürünü yolluyorlar. Kötü kolileme, patlak poşetler, yoğun naftalin kokusu ve dahası.

Bugün elime ulaşmasını beklediğim King 20 kg %40 aspurlu muhabbet yemi yerine kendi yemleri olan white road göndermişler. İade/değişim talebimi ilettim. Bakalım kaç günde çözüm alacağız :)

Gelelim gelen yeme. Nasıl bir ortamda paketleniyor anlamış değilim. Kocaman kuş pisliğinin yem torbasında ne işi var.
Ekli dosyayı görüntüle 15682

Bu ürünü sanırım iade etmez mantığıyla mı gönderiyorlar şüphe ettim doğrusu. İçeriği yakın ama istediğim ürün değil. Diyelim yanlış oldu, fatura önlerinde dururken, paketleme kontrol aşamasından geçmeden mi kapatılıyor?
Hiç yakıştıramadım. Ürünüm elime ulaştığında diğer mecralarda da paylaşımları sürdüreceğim. Bu başlık altına yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz.
Konuştuğunuzda cevapları ne oldu ? Hata bile olsa neresinden tutsak elimizde kalıyor

@birdpimp konuya bakalım sana zahmet. Geçen gün akyolkardeşler güvenilir dedim. Sözümü geri alıyorum. Çok geç olmamıştır inşallah.
Böyle sorunlar hiç yasanmazdi. Böylesi büyük bir ürün için hata çok komik. Bilinçli yapılmış belli ki
Kaldi ki bir üründe kusur varken onu saklamak için diğer temiz yüzü cevirirsin ya o bile yok. Kutu açar acmaz bu görüntü

O siteden hiç alışveriş yapmadım. Ama bu attığım linkten yaşadığınız sorunu yazarsanız anında dönüş yapıyorlar ve mağduriyeti telafi edip şikayeti kaldırmanız için resmen peşinizden koşuyorlar. Ben diğer markalar olsun diğer siteler olsun ne sorun yaşadıysam burası aracılığıyla çözüyorum.
Bi şansınızı deneyin :)

Akyol Kardeşler Kuş Kafes Ve Aksesuarları - Şikayetvar Akyol Kardeşler Kuş Kafes Ve Aksesuarları - Şikayetvar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210413_150807_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20210413_150807_com.huawei.browser.jpg
    238.6 KB · Görüntüleme: 48
O siteden hiç alışveriş yapmadım. Ama bu attığım linkten yaşadığınız sorunu yazarsanız anında dönüş yapıyorlar ve mağduriyeti telafi edip şikayeti kaldırmanız için resmen peşinizden koşuyorlar. Ben diğer markalar olsun diğer siteler olsun ne sorun yaşadıysam burası aracılığıyla çözüyorum.
Bi şansınızı deneyin :)

Akyol Kardeşler Kuş Kafes Ve Aksesuarları - Şikayetvar Akyol Kardeşler Kuş Kafes Ve Aksesuarları - Şikayetvar
Bence oranın varlığından bile haberi yok Akyolun :ROFLMAO:

Ekimden itibarende bir çok kişiye öyle hatalı ürün göndermişler sonrada elimizde o yoktu bu vardı. hshshsh Güzel kafa gerçekten

Ekli dosyayı görüntüle 15682

İnternetten ilk kez bölünmüş ürün aldım tollyemin forte sizin tavsiyenizle onu bile kullanmadım neden bilmiyorum güven duymadım. Çok haklısınız değişim değil iade almaları en sağlıklısı

İnternetten ilk kez bölünmüş ürün aldım tollyemin forte sizin tavsiyenizle onu bile kullanmadım neden bilmiyorum güven duymadım. Çok haklısınız değişim değil iade almaları en sağlıklısı
Siz grpetürünleri’nden almıştınız diye hatırlıyorum. Merak etmeyin orası Akyol’a benzemez doğru ürün gönderiyorlar. Güvenle kullanabilirsiniz..

Böyle bir konu açacaktım. Denk geldi doğrusu. Malesef bizim milletin sorunlarından bir tanesi bu! Kurumsallaşmamış, ürettikleri/sattıkları ürünün fazlaca talep görmesi karşısında paraya boğulmuş, ve tekel kafası yaşayan firmaların sarhoşluk nâraları aslında bunlar.

Bunun gibi o kadar çok firmayla yüzgöz oldum ki anlatamam... Kısacası söyledikleri şu; "umrumda değilsin, sen gidersin başkası gelir. İşine gelirse, ister al ister alma"

Acı olan ise şu; bunu para kazandıktan sonra yapıyor olmaları. Nefret ediyorum gerçekten.

Yaklaşık 1 hafta önce aldığım 2 kg. VL mamanın hali buyrun?

Screenshot_20210413-201534_WhatsApp.jpg

Arıyorum, yetkilisiyle görüşmme sağlıyorum, cevap; değişelim. Yahu, onca zaman kargo beklemişim, durumu ona göre ayarlamışım, söylemesi ne kadar da basit! Değişelim. 1 hafta daha bekle kargoyu. Böyle saçmalık olur mu! Diyorum ki; vakumlu paket yapın sorun kalmaz. Bizde böyle diyor!

Şu rezalete bakın! E şimdi tüm bu yaşananlardan sonra nasıl güveneceğiz bölünmüş ürünlere! Vitamininden yemine mamasına! Pes doğrusu!

Akyol sayfası artık kapanmıştır benim için. Burada çok kez tavsiye ettiğimiz bir siteydi. Zerre hakkım varsa haram olsun.

Böyle aymazlık olmaz! Para kazanıyorsun, daha iyi, daha kaliteli nasıl olabilirimin yerine, nerden ne şekilde kırparım, üçkağıtçılık yaparımın peşine düşüyorsun. Yazık.