akyolkardesler.net Rezilliği!

Ponpon

Forum Sakini
Akyol kardeslerden king 20 kg yem siparisi gectim tesaduf olarak king yorumlarini okurken yazdimlarinizi okudum surkulasyonu fazla olan bir site goz gore gore bilerek icerigi farkli urun satiyorsa bu alalade suc ve terbiyesizliktir acikcasi kimsenin sokaga atilacak parasi yok umarim gozuktugu gibi gelmez
2 hafta önce aldım bir sıkıntı yoktu, hatta son 1 ayda 2 defa alışveriş yaptım hiç birinde sorun yaşamadım. Diğer sitelere göre de daha uygundu. Kargolama özensiz oluyor genelde, dal darı kutusunun içerisine gervit şişesini atmışlardı mesela önce yok zannettim,ama nedense güveniyorum,ürünlerle ilgili bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Kargolama konusunda juenpetmarket en iyisi bence. Ürünleri titizlikle kargoluyorlar. Mesela en son alışverişimde bir kaç parça birşeyler sipariş etmiştim. Suluk rengini beyaz seçmişim ellerinde de beyaz suluk kalmamış. Baktım arıyorlar efendim suluğu başka renk göndersek olurmu diye olmaz dedim :D Şaka bir yana aynı durum akyolda olsa bırak aramayı sormayı yerine hemen başka birşey göndermişti :)

Okann

iyikus.com Üyesi
Ben de yakin zamanda toplu bir alisveris yaptim ve bugun elime ulasti. Guvenir severdim ama malesef son siparisim oldu benim de.
3kg pelet yem paketi iki yerinden delik ve yarisi bosalmis sekilde geldi. Iletisime gectik kargo tasimasi esnasinda olmustur diyor fakat kocaman kolinin icinde diger malzemelerin arasinda geldi. Kargo sikintisi olsa cok hassas plastik malzemeler kirilirdi hepsi sapasaglam. Ne hikmetse yem delik. Kargocunun koliyi bicaklamasi lazim bunun yasanmasi icin. Bayatlamistir hava almistir diyorum yok skt gecmediyse sikinti olmaz bayatlamaz diyor arkadas piskin piskin :)
Bir daha asla alisveris yapmayacagim kendilerinden.

Ekli dosyalar

• IMG-20220727-WA0013.jpg
    IMG-20220727-WA0013.jpg
    199.8 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG-20220727-WA0014.jpg
    IMG-20220727-WA0014.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 11

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Özetle; sen durumu izah etmişsin ama karşı taraf söylediğin gibi; birşey olmayacağını söylemiş. Sanırım değişim ya da iade teklif etmemişsin. Bu arada, eğer ürünü açmadıysan değişim ya da iade gerçekleştirebilirim...

Okann

iyikus.com Üyesi
Özetle; sen durumu izah etmişsin ama karşı taraf söylediğin gibi; birşey olmayacağını söylemiş. Sanırım değişim ya da iade teklif etmemişsin. Bu arada, eğer ürünü açmadıysan değişim ya da iade gerçekleştirebilirim...
Hocam urun iki yerden acik zaten. Yarisi yok, deliklerini de bantladim. Agiz kismi kapali. Bu sekilde. Arkadas kullanmaya zorlamaktan baska bir sey yapmadigi icin iadede diretmek istemedim. Ben isletme yerinde olsam direk geri gonderin derdim. Bu halde kabul edilir diyorsaniz gonderelim.

Son düzenleme:

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Ok. Eğer kullanmadıysan ürünü, sana geldiği gibiyse, tekrar arayıp iade ya da değişim talebini iletebilirsin, hallettim ben👍