akyolkardesler.net Rezilliği!

pazartesi sipariş verdim, salı sabah kargoya teslim edildi diye mail geldi. kargo sitesinde takip nodan bişey çıkmıyor, kargo şirketini arıyorum takip no.dan bulamıyolar. akyol kardeşleri ariyorum tel açılmıyor maile dönüş yapılmıyor. bunlar dükkanı kapattı mı yoksa
Bu tip aksaması pek olmazdı ama bazen kargo takip gelmeden ertesi sabah eve gelmiş olabiliyor kargolar. Bu tip bir durum olabilir.

pazartesi sipariş verdim, salı sabah kargoya teslim edildi diye mail geldi. kargo sitesinde takip nodan bişey çıkmıyor, kargo şirketini arıyorum takip no.dan bulamıyolar. akyol kardeşleri ariyorum tel açılmıyor maile dönüş yapılmıyor. bunlar dükkanı kapattı mı yoksa
Ben bu hafta sipariş verdim. Ertesi gün geldi Ankara hâlâ çalışıyorlar ondan eminiz en azından

sonunda bugün telefonla ulaştım, meğer ürünleri kargoya vermemişler (1 hafta önce kargoya verildi diye mail gelmişti)

ilaveten ; az önce para iadesine dair mail geldi. meğer ellerinde nekton-s yokmuş, onun ücretini iade edip diğer siparişleri BUGÜN kargoya vermişler

siteye girince ürün hala var gözüküyor. neresinden tutsan elinde kalır

Screenshot_20211213-170415_Samsung Internet.jpg

amazonpetcenter'dan 12 × 100 gr mama siparişi vermiştim. az önce arayıp ellerinde kalmadığını söylediler. ya zam bekleniyor ya gerçekten genel tedarik sorunu var. gidişat hiç iyi değil

Yine yem, yine sorunun aynı adresi!!!
web sayfasında king natural yemin içeriğini düzenlemeyi unutması yetmiyormuş gibi bir de üründe indirim kodu geçilmesi durumunu ancak akyol yaşatır.
king natural lüx içeriğine sahip paylaşımlı bir satış ilanı ancak gelen ürün ekonomik karmasıdır ve inanılmaz korkunç, tozlu bir yemdir. Lütfen yem alırken bir kez daha düşününüz. Aynı şekilde açık mama'

Ben alışverişlerimi juenpet den yapıyorum hem hızlı hem güzel geliyor üstelik uygun fiyatlı güvenilir. Bölünmüş üründe ise gr pet güvenilir ve başarılı. Trendyolda da tayfalab satıcısı iyi röhnfried in vitaminlerini bölünmüş olarak ordan da aldım sorunsuz.

Yine yem, yine sorunun aynı adresi!!!
web sayfasında king natural yemin içeriğini düzenlemeyi unutması yetmiyormuş gibi bir de üründe indirim kodu geçilmesi durumunu ancak akyol yaşatır.
king natural lüx içeriğine sahip paylaşımlı bir satış ilanı ancak gelen ürün ekonomik karmasıdır ve inanılmaz korkunç, tozlu bir yemdir. Lütfen yem alırken bir kez daha düşününüz. Aynı şekilde açık mama'

Yinemi :D bi bırakamadınız şu akyolu hobipeti :)

Trendyol grpetten beaks yem almıştım rutubet kokulu yem geldi, geri iade etmiştim. Başka bi siteden başka bı yem aldım ama içerigi hiç beğenmedim mecbur şimdilik veriyorum. Juenpetmarkette beaks yem gördüm az önce ama bayat ya da rutubetli yem gelir diye korkuyorum. Daha önce ve yakın zamanda o siteden yem alan oldu mu acaba? Ona göre sipariş vereceğim.

Geçen yanıtlayamadım @Malkoçoğlu ?İyiyim teşekkürler Ümidim? İş güç vs yıpratıyor ve vakit bırakmıyor herkese olduğu gibi bana da.

Sende de ne akyol sevdası varmış be Ümit ya??

Akyolu salmışlar malesef...

Çalış çalış çalışmak iyidir:) Çalışmamak daha çok yıpratıyor insanı emin ol.. Ama arada forumada gel özletme;)

Akyol ikinci şubeyi açmış bu arada zengin ettiniz adamları hahahh

Trendyol grpetten beaks yem almıştım rutubet kokulu yem geldi, geri iade etmiştim. Başka bi siteden başka bı yem aldım ama içerigi hiç beğenmedim mecbur şimdilik veriyorum. Juenpetmarkette beaks yem gördüm az önce ama bayat ya da rutubetli yem gelir diye korkuyorum. Daha önce ve yakın zamanda o siteden yem alan oldu mu acaba? Ona göre sipariş vereceğim.

grpetten ben alışveriş yapmıyorum artık, daha doğrusu bu işi sırf para kazanmak ürün satmak için yapan, hayvanlara değer vermeyen hiç bir yerden alışveriş yapmıyorum..

Juenpetti ise tavsiye ederim. Satış sirkülasyonu fazla olan bir yer genelde yemleri taze oluyor...

Akyol kardeslerden king 20 kg yem siparisi gectim tesaduf olarak king yorumlarini okurken yazdimlarinizi okudum surkulasyonu fazla olan bir site goz gore gore bilerek icerigi farkli urun satiyorsa bu alalade suc ve terbiyesizliktir acikcasi kimsenin sokaga atilacak parasi yok umarim gozuktugu gibi gelmez

Akyol kardeslerden king 20 kg yem siparisi gectim tesaduf olarak king yorumlarini okurken yazdimlarinizi okudum surkulasyonu fazla olan bir site goz gore gore bilerek icerigi farkli urun satiyorsa bu alalade suc ve terbiyesizliktir acikcasi kimsenin sokaga atilacak parasi yok umarim gozuktugu gibi gelmez
umarım, lütfen geri dönüş yapınız ürün geldikten sonra. Her zaman sorun olmuyor ancak dikkatsizlikleri fazla