Muhabbet Kuşları Albino ve Lutino Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı

_fikkoo

Yeni Üye
Kuşlarımın cinsiyeti nedir sarı dişi mavi erkek diye aldım ama ikisine de erkek diyenler oldu

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Bu minik eve bugün geldi. 3 gün önce yeme düşmüş. Lutino erkek dediler. Cinsiyeti nedir ve ne kadarlık bir kuş?
Ekli dosyayı görüntüle 11369
Maşallah, evet yavru... genelde yavruluktan ortalama 45. Güne değin kuşlar elden kaçamazlar ve uçmaları zayıf olduğundan sakin ve elde duran yapıdadırlar... Sizinkisi de böyle sanırım...çok tatlı ve muhtemelen iri bir kuştan kırma :love: Çok beğendim maşallah:) Ve kuşunuz erkek evet...

MelisNalçacı

iyikus.com Üyesi
Maşallah, evet yavru... genelde yavruluktan ortalama 45. Güne değin kuşlar elden kaçamazlar ve uçmaları zayıf olduğundan sakin ve elde duran yapıdadırlar... Sizinkisi de böyle sanırım...çok tatlı ve muhtemelen iri bir kuştan kırma :love:
Maşallah, evet yavru... genelde yavruluktan ortalama 45. Güne değin kuşlar elden kaçamazlar ve uçmaları zayıf olduğundan sakin ve elde duran yapıdadırlar... Sizinkisi de böyle sanırım...çok tatlı ve muhtemelen iri bir kuştan kırma :love: Çok beğendim maşallah:) Ve kuşunuz erkek evet...
Teşekkür ederim. Babası jumbo dediler ama emin değilim. Lutino sanıyordum ama spangle galiba gözleri kırmızı değil. İnşallah elde durmaktan vazgeçmez. Sevdirmek için yanımıza geliyor sürekli.