Belde şişlik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan melisatk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

melisatk

Forum Sakini
Merhaba 3 4 gündür kuslarimla ilgilenemedim bugün kafeslerini temizlerken bel kısmında şişlik var gibi geldi yumurta falan mı var acaba yuvalikta da hiç çıkmıyor neredeyse yoksa bir sıkıntı mı var

Ekli dosyalar

• IMG_20230209_163731-min.jpg
    IMG_20230209_163731-min.jpg
    452.1 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20230209_163925-min.jpg
    IMG_20230209_163925-min.jpg
    447.8 KB · Görüntüleme: 16
Aldim hocam başka odaya aldım kuşları bulut neşeli ama yağmur yumurtaları göremediği için normal olarak neşesiz dinlenmesini istiyorum hocam şuan çiftleşme vs. olursa tekrar yumurta gelir mi acaba nasıl engelleyebilirim hem stresli hem yoruldu
hemen çiftleşmez hocam. Tahminen 5-6 gün bekleyecektir. Ardından formdaysa çiftleşmeler başlayabilir.

Streamable Video Streamable Video hocam ilk videodaki davranışlari bugün farkettim sanki sıkıntıları var gibi geldi ama ikinci video 2 dk sonrası cicikusum falan diye konuştum normale döndüler sizce bir sorun var mı
bu davranış normal gündelik zamanında yaptıklarından. Bazı dönemler daha sık yapıyor olsalar da hastalık ya da farklı bir durum değil. Rahat hissettiklerinde, sindirimlerini desteklemede, kısacası keyifli, siesta saatlerinde çok sık yapıyorlar.

bu davranış normal gündelik zamanında yaptıklarından. Bazı dönemler daha sık yapıyor olsalar da hastalık ya da farklı bir durum değil. Rahat hissettiklerinde, sindirimlerini desteklemede, kısacası keyifli, siesta saatlerinde çok sık yapıyorlar.
Anladım hocam biran hastalık var sandım birde yeniden kuluçkaya girecekler ya bu süre zarfında mesela yarın kafeslerinden ciksalar sorun olur mu yoksa çıkarmım mi hocam