Bende de yedek bir tane var ama Ağzı kare diye kullanmıyorum. Yollayabilirim :)

Şimal asıl kare olanı kullanmalısın :D Kare suluklar muhabbet suluğudur, dar ağızlı suluklar ise kanarya suluğudur. Ve yanlış biliyorsun kare suluklardan daha rahat su içerler ;)

Şimal asıl kare olanı kullanmalısın :D Kare suluklar muhabbet suluğudur, dar ağızlı suluklar ise kanarya suluğudur. Ve yanlış biliyorsun kare suluklardan daha rahat su içerler ;)
Ben tam tersi olarak biliyorum. Bana göre daha kullanışsız kare suluklar içinden banyo yapmaya çalışmalarını geçtim. Dar suluklar da daha kolay alabildiklerini farkettim. Gagalarına göre bence dar ağızlı suluklar daha ergonomik. :)

Ben tam tersi olarak biliyorum. Bana göre daha kullanışsız kare suluklar içinden banyo yapmaya çalışmalarını geçtim. Dar suluklar da daha kolay alabildiklerini farkettim. Gagalarına göre bence dar ağızlı suluklar daha ergonomik. :)

Sana göre kullanışsız olabilir ama kuşlara göre daha kullanışlı oluyor :)

Kare suluklar hemen kirleniyor birde. Bencede gaga suluk daha güzel. Bence çok farkeden birşey olmuyor gerçi.

henüz sipariş etmedim fakat bir arkadaşımda da bu suluk varmış ve altında "5" yazıyormuş. ama ben sipariş ettiğimde ve bana geldiği zaman fotoğrafını çekip atarım buraya
ürünü almadım çünkü müşteri hizmetlerini arayıp ürünü sordum, üzerinde numara olmadığını ama iyi kalitede bir plastikten yapıldığı söylediler. hala suluk arayışı içindeyim...

Birde kardelen diye bir marka var onuda alıp bakabilirsiniz belki 5 numara çıkar :)

Stasoluzioni diye bir marka var, onun sulukları iyiymiş ama şu an hepsi tükenmiş durumda. Sadece "sifon sistemli" olanlar var, ondan da hiçbir kuş içmez bence :D