Kuşlarım Halsiz Ve Kabarık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet150914

Forum Sakini
Benim iki cift Muhabbet kusu vardi. bir cift 4 yavru verdi. buyuk 14 gunluk. fakat disi öldü. erkek yavrulatı besledi çok şükür. ama çok halsiz. diger çiftimde erkekte burun akıntısı var ve hangisi olduğunu bilmiyorum dışkısında yem var. dişi de tüylerini kabartıyor

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Bu nasıl bir yem? Türkiye de olmayan bir darı ile mi besleniyor bu hayvanlar? Sadece kızıl darı mı?

Oyla 0

samet150914

Forum Sakini
iyikus.com yeni politikası nedeni ile bu yorumdaki görseller silinmiştir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
yeminizi beğenmedim.Şu gri şeyler de anlamadım doğrusu.%95 i sarı ve kırmızı darı zaten.

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
pandemi yüzünden yollar kapalı. başka şehre gitmek yasak ve 3 saat çıkma imkanı var. yem kapalımı alınmalı yoksa kiloylamı ve hangi tür yem alıbmalı

Açık veya kapalı olması önemli değil. Önemli olan yemin taze, tozsuz ve iyi karışımlı olması lazım. Böyle iki çeşit yemle kuş beslenmez. Zaten yemlerin kötü. Diğer kavanozda yulaf var sanırım onuda eline alıp resmini çekermisin.

Yeminde birkere Ak darı ve aspur olması gerekiyor. Ayrıyetten kuşlara mama yapman lazım. Ek takviyeler kullanman lazım. Yavru yumurta yapan kuşların bunlara özellikle ihtiyacı var..

Oyla 0

Karasu-san

iyikus.com Üyesi
mover.az araciligiyla hepsiburada, n11, trendyol v.s. den siparis verilebiliyor. Desi uzerinden hizmet bedeli aliyorlar. Yerel internet sitelerinden buldugun secenekleri buraya koyarsan secmene yardim eder arkadaslar. Eger yoksa oraya turkiyedeki bu populer sitelerden siparis verilebilir aracilik hizmeti kullanarak.

Oyla 0

samet150914

Forum Sakini
Açık veya kapalı olması önemli değil. Önemli olan yemin taze, tozsuz ve iyi karışımlı olması lazım. Böyle iki çeşit yemle kuş beslenmez. Zaten yemlerin kötü. Diğer kavanozda yulaf var sanırım onuda eline alıp resmini çekermisin.

Yeminde birkere Ak darı ve aspur olması gerekiyor. Ayrıyetten kuşlara mama yapman lazım. Ek takviyeler kullanman lazım. Yavru yumurta yapan kuşların bunlara özellikle ihtiyacı var..
nadil bir mama yapayim içerik yazarmisiniz zahmet olmazsa lutfen

Oyla 0

samet150914

Forum Sakini
mover.az araciligiyla hepsiburada, n11, trendyol v.s. den siparis verilebiliyor. Desi uzerinden hizmet bedeli aliyorlar. Yerel internet sitelerinden buldugun secenekleri buraya koyarsan secmene yardim eder arkadaslar. Eger yoksa oraya turkiyedeki bu populer sitelerden siparis verilebilir aracilik hizmeti kullanarak.
o sitelerde varmi kus yemi? inan ki trendyolu sadece giyim satiyor diye biliyordum. kulak her gün bir şey duymasa sagir olur

Oyla 0

samet150914

Forum Sakini
sen buralari baya iyi biliyosun Azerbaycandami yaşiyorsun?

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...