Kuşum uçamıyor kanadını titretiyor

GülşahM.

Forum Sakini
Arkadaşlar sabah uyandığımda kuşum uykulu gibiydi ama tam ne olduğunu anlamadım onun dışında bir sorunu yoktu odamın penceresini açtım kapıyı kapattım cereyan olmasın diye sonra pencere yi tekrar kapatıp kuşumu saldım. Fakat kuşum uçamadı uçamıyor uçmaya çalışıyor ve kanadını titretiyor sebebi ne olabilir :(video atmayı bilmiyorum büyük diyor

Ekli dosyalar

• IMG_20221227_211914-min.jpg
    IMG_20221227_211914-min.jpg
    780.1 KB · Görüntüleme: 6
bu daha iyi, kutu çevresine de streç sarabilirsiniz
Hocam kuşum kutuda durmadı onu kutuya alırken elimi ısırdı kanattı bayağı neyse böyle gittim☹️çığlık attı otobüsle giderken sanırım benim kızım karanlıktan korkuyor uyurkende tellere yapışır yani daha önce petshoptan kutuyla çok kuş götürdüm ilk defa böyle bağıran gördüm, bende bu kadar bağırmasından tedirgin olup streç filmi kafese sarıp öyle götürdüm üstüne de bez örttüm şuan eve geldik sanki kabarık gibi üşüttü mü bilmiyorum☹️ yemek yiyor ama inşallah bir şey olmaz
Veteriner de de röntgen de çekildik bir şeyi yok kuşun dediler parazit gibi de gelmedi dedi kanatları eşit değilmiş bazı kanatlarını çekti yeniden çıksın diye bi kanadı diğer kanadına göre kısaymış uçması için biraz bekle düzelir dedi

Hocam kuşum kutuda durmadı onu kutuya alırken elimi ısırdı kanattı bayağı neyse böyle gittim☹️çığlık attı otobüsle giderken sanırım benim kızım karanlıktan korkuyor uyurkende tellere yapışır yani daha önce petshoptan kutuyla çok kuş götürdüm ilk defa böyle bağıran gördüm, bende bu kadar bağırmasından tedirgin olup streç filmi kafese sarıp öyle götürdüm üstüne de bez örttüm şuan eve geldik sanki kabarık gibi üşüttü mü bilmiyorum☹️ yemek yiyor ama inşallah bir şey olmaz
Veteriner de de röntgen de çekildik bir şeyi yok kuşun dediler parazit gibi de gelmedi dedi kanatları eşit değilmiş bazı kanatlarını çekti yeniden çıksın diye bi kanadı diğer kanadına göre kısaymış uçması için biraz bekle düzelir dedi
Kanatlı uzmana mi götürdünuz?

Kanatlı uzman bilmiyorum burada yok sanırım veterinere götürdüm ama kuşlara da bakılıyordu karışık daha önce de gittim onlarda kuşlara bakmıyoruz demişlerdi
Yani çoğu veteriner bakmıyor evet ama benim gittiğimde kuş kirpi gibi değişik hayvanlara da bakıyordu. Kanatlı uzmana mı gitsem sadece ama onu nasıl bulacağım

Yani çoğu veteriner bakmıyor evet ama benim gittiğimde kuş kirpi gibi değişik hayvanlara da bakıyordu. Kanatlı uzmana mı gitsem sadece ama onu nasıl bulacağım
Eğer doğru tedavi ise götürmeniz gerekmiyor
Hocalar baksın duruma göre hareket edersiniz
Çok geçmiş olsun
Ben şahsi fikrimi söylemek isterim
Dışkısı ilaç tedavisi gerektiriyor @neanderthalensis hoca degerledime yapacaktır