Kuşum uçamıyor kanadını titretiyor

GülşahM.

Forum Sakini
Arkadaşlar sabah uyandığımda kuşum uykulu gibiydi ama tam ne olduğunu anlamadım onun dışında bir sorunu yoktu odamın penceresini açtım kapıyı kapattım cereyan olmasın diye sonra pencere yi tekrar kapatıp kuşumu saldım. Fakat kuşum uçamadı uçamıyor uçmaya çalışıyor ve kanadını titretiyor sebebi ne olabilir :(video atmayı bilmiyorum büyük diyor

Evet uzuyorlar ancak kötü uzuyorlar gibi geldi. Biraz daha sürecini yoklayalım bakalım. Tekrar düşürebilir.
Hocam bana da öyle geldi karışık gibi😫bakalım B vitamini vermeye devam ediyorum bi de geçen vitaminli suyu içmedi fazlada tutamıyorum suyu, sade su koydum onu içti sinir oldum bu durumlarda ne yapmam lazım kuşum her gün su içmediği için denk gelmiyor bazen

Hocam bana da öyle geldi karışık gibi😫bakalım B vitamini vermeye devam ediyorum bi de geçen vitaminli suyu içmedi fazlada tutamıyorum suyu, sade su koydum onu içti sinir oldum bu durumlarda ne yapmam lazım kuşum her gün su içmediği için denk gelmiyor bazen
Her gün değil de haftanın 2 günü verseniz yeterli olur b vitaminini :( Ne yazık ki sevmediklerinde tüketmiyorlar. Kaç damla koyuyorsunuz bilmem ancak hiç tüketmiyor ise bir kaç damla daha az koymalısınız ya da mama yiyorsa mamaya ekleme yapınız

Her gün değil de haftanın 2 günü verseniz yeterli olur b vitaminini :( Ne yazık ki sevmediklerinde tüketmiyorlar. Kaç damla koyuyorsunuz bilmem ancak hiç tüketmiyor ise bir kaç damla daha az koymalısınız ya da mama yiyorsa mamaya ekleme yapınız
Haftanın 2 günü veriyorum zaten hocam, vitaminli suyu sevmemek değil denk gelmiyor bazen, susadığı gün su içer genelde 2 3 günde bir içiyo ne zamana denk gelecek su içmesi kestiremiyorum her gün su içmiyor, ama çözümü buldum sabah erken uyanır uyanmaz suluğunu kaldırdım biraz bekledim sonra erkeğe su verdim sonra ona su verdim kıskanç hemen suyu içti birazda kuşun karakterini bilmek gerekiyor hocam düşündüğüm oldu benim kız biraz kıskançta😂önce bana su ve yem ver diyor erkek kuşumu da pek sevmiyor kendisi neden öyle anlamadım

Hocam çok mutluyum bugün deneme amaçlı kuşumu dışarı çıkardım ve uçuyor 😃yalnız rahatsız olduğum bir şey var veterinerin çektiği kanat bana karışık uzuyor gibi geldi sanki diğer kanada göre ters gibi bu düzelir mi ve kanat çekmek zararlı mıdır öyle bir duyum aldım üreticiden

Ekli dosyalar

• IMG_20230118_165137-min.jpg
    IMG_20230118_165137-min.jpg
    776.3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20230118_165011-min.jpg
    IMG_20230118_165011-min.jpg
    768.4 KB · Görüntüleme: 8
Hocam çok mutluyum bugün deneme amaçlı kuşumu dışarı çıkardım ve uçuyor 😃yalnız rahatsız olduğum bir şey var veterinerin çektiği kanat bana karışık uzuyor gibi geldi sanki diğer kanada göre ters gibi bu düzelir mi ve kanat çekmek zararlı mıdır öyle bir duyum aldım üreticiden
tam uzamasını yapsın tekrar bakalım. Uçmasına sevindim.