Kuşumun poposu şiş

Oğuzhannnn

iyikus.com Üyesi
Merhaba benim 2 yaşında erkek muhabbet kuşum 3 4 gündür dışkı yapmıyordu ya da yapamıyordu sürekli ben poposunu temizliyordum poposunda çok az şişlik var ne yapmam lazım ki o şişlik iner acaba

Kuşunuzun kısa bir videosunu paylaşın bakalım en az 30 saniyelik
Popo kısmının da net resmini

Ya kuşum çok durmadı biraz bağırınca ancak bu kadar çekebildim lakin tuvaletini yaptıktan sonra orası eskisi gibi yani bir şişlik yok

Ekli dosyalar

• IMG-20221029-WA0004.jpg
    IMG-20221029-WA0004.jpg
    132.2 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG-20221029-WA0005.jpg
    IMG-20221029-WA0005.jpg
    117.6 KB · Görüntüleme: 11
Kuşum 2 aydır uçamıyor baya şişman diğer kuşlarıma göre. bir yere çarpmadı kanadı hasarda almadı neden uçamadığını bizde bilmiyoruz olduğumuz yerde veteriner anlamıyor muhabbet kuşundan bu 4 5 gün önce tünekten kafesin altına inmeye başladı öyle rahat eder diye kafesin altına aldım ben de tünekte dengede durmakta da zorlanıyordu o gün filan çok az yem yedi ertesi gün veterinere anlattım durumu bi tane antibiyotik verdi şırıngada sabah akşam çok az ver dedi vermeye başladım 3 gündür iştahı aynı eskisi gibi çok iyi yiyor ama son durum böyle maalesef :(

Kuşum 2 aydır uçamıyor baya şişman diğer kuşlarıma göre. bir yere çarpmadı kanadı hasarda almadı neden uçamadığını bizde bilmiyoruz olduğumuz yerde veteriner anlamıyor muhabbet kuşundan bu 4 5 gün önce tünekten kafesin altına inmeye başladı öyle rahat eder diye kafesin altına aldım ben de tünekte dengede durmakta da zorlanıyordu o gün filan çok az yem yedi ertesi gün veterinere anlattım durumu bi tane antibiyotik verdi şırıngada sabah akşam çok az ver dedi vermeye başladım 3 gündür iştahı aynı eskisi gibi çok iyi yiyor ama son durum böyle maalesef :(
(Antibiyotik) adı nedir
Kaç Damla kullandınız
Hep bu şekilde kabarık mi duruyur

Antibiyotiğin adını bilmiyorum sormadım veteriner tanıdık ama 3 gündür sadece sabah ve akşamları kullandım çok az verdim zaten mesela bu akşam verdiğim zaman tükürdü kustu yediği yemleri de
İlacın ismini öğrenirseniz çok iyi olur
Bu şekilde yardımcı olmamız pek mümkün değil
Hangi ilde ikamet ediyorsunuz