Muhabbet kuşu kabızlık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan klaus_89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dışkıda yem çıkması geçici bir durum değilse bakteriyel enfeksiyonlarda ve megabakteride görülür genelde. Tabi sürekli çıkıyormu onu takip etmek gerekiyor..
Her dışkıda olmuyor bazilarinda oluyor onerdiginiz ilaçları yarın alicam onlarin düzeltme ihtimali var mı

Dışkıda yem çıkması geçici bir durum değilse bakteriyel enfeksiyonlarda ve megabakteride görülür genelde. Tabi sürekli çıkıyormu onu takip etmek gerekiyor..
Ve bu bahsettiğim dışkısında yem olan kuşumun tüyü de biraz fazla dökülüyor kendini kaşırken kopardigida oluyor ve bu kuşun yanında eşi de var onda sorun yok ama nilverm ve netcoxu o da içerse sorun olur mu yoksa onun içmemesi mi gerekiyor

Siz bir kullanında düzelmezse tekrar değerlendiririz. İlaçlı sudan diğer kuşlarda içebilir sorun yok..

aşırı büyük olması ne kadar süre tutmasıyla alakalı genelde. Yumurtayı bekleyelim bakalım :)

Çoğu ilacı falan ben de bulamıyorum. Tollysanın hiçbir ilacı yok sadece yurtdışında var gözüküyor mesela. Çok canım sıkılıyor bu konuda

Hocam bu nilverm ve netcoxu bugün aradım baya bi ama hiç bir yerde bulamadım önerebiliceginiz bu ilaçların olduğu bi site var mı
Ankara’da ziraat mahallesi girişinde başkent veteriner var ben bütün ilaçlarımı ordan alıyorum. Ankaradaysanız ordan temin edebilirsiniz.

Facebook üzerinden ürün isimlerini yazarsaniz satan profiller bulabilirsiniz

tetra grubu ilaçlar olabilir. TETRAMEZATİN, Triprim, Bactrim şurup (eczane), sulphamezatine (veteriner) olabilir.

Geri