Muhabbet Kuşum Arada Sırada Dengede Duramıyor Ve Düşüyor Lütfen Yanıtlayın

Kayrakkus

iyikus.com Üyesi
Kuşum 1 gün önce arada sırada dengede duramamaya başladı kakası yeşil ve cıvık halsiz gözüküyor beyin felci olduğundan şüpheleniyorum devit 3
ve b vitamini aldım onları vericem önerebilceğiniz bir şey varmı

Ekli dosyalar

Tüy kesilebilir ancak kuşun dışkısı çok kötü. Elektrolit, probiyotik yeterli gelmez

Oyla 0
bulunduğunuz yerde kanatlıya bakan veteriner yok yazmışsınız, ancak ilaç satan veteriner kliniği mutlaka vardır

bu kuş vitamin, elektrolit vb. destek ürünleriyle düzelmez ciddi hasta. ben olsam en azından sulphamezathine, tetramezatin gibi bir ilaç kullanırım ki bunlar yeterli gelmezse başka ilaçlara geçmek gerekebilir

Oyla 0
Kuşun poposunu nemli bir bezle temizleyin sürekli ve sulphamezathine gibi bir ilaç başlayın. İlaç öncesinde multivitaminlerle bünyesini güçlendirin biraz toparladıktan sonra ilacı başlayabilirsiniz. Ayrıyetten mümkünse bir kanatlı veterinerine götürürseniz daha iyi olur..

Size daha öncede yazdığım gibi ilaç tedavisi gerekiyor. Hala neyi bekliyorsunuz hayvan ölebilir!

Oyla 0
kuşum bir değişik davranmaya başladı önerdiğiniz antibiyotik hala gelmedi ağzı tahriş olmuş herhalde ama mantar gibi bir şey değil

Oyla 0