Muhabbet kuşum yem yerken gagasını açıp kapatıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hayal E.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hayal E.

iyikus.com Üyesi
Merhaba iyi günler muhabbet kusum erkek yem yedikten sonra gagasını sürekli açıp kapatıyor sonra tüneğe çıkıp geviş getirir gibi yapıyor Solunum ya da kursak mantarı olduğunu düşünmüyorum biraz isali var yeşil sulu gibi bu hareketi sadece yem yedikten sonra 7 dakika falan yapıyor sürekli açıp kapasa solunum derdim ya da salya falan olsa mantar derdim her siteden araştırdım ama başka bi neden bulamadım veterinere götürdüm kuşlar hakkında bilgim yok dedi lütfen yardımcı olun o benim her şeyim

Muhabbet kuşuma 2 gün vitamin 2 gün probiyotik verdim dışkısı hâlâ bozuk bir de 2 gün önce kuşlarımı aynı kafese koymuşlar ben çıkartmak istedim ama izin vermediler diğer kuşun dışkısında sorun yok mikostatin vercem kuşları ayırıp sadece bulut a mi vereyim yoksa ikiside kullansın mı @Doğanay Y.

Son düzenleme:
Muhabbet kuşuma 5 gün mikostatin 1 gün vitamin verdim bugünde probiyotik vercem mikostatin verdiğim günden itibaren dışkısı düzeldi mikostatin vermeyi kesince geri bozuldu enrocure de de böyle olmuştu dışkısı böyle

Ekli dosyalar

• Snapchat-345751624.jpg
    Snapchat-345751624.jpg
    98.2 KB · Görüntüleme: 4