Muhabbet kusumdan tiktik ses geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Minnos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minnos

iyikus.com Üyesi
Merhaba benim muhabbet kuşum eskiden geceleri tiktik ses çıkarıyordu.Şimdi ise hem gündüz hem gece aynı sesi sürekli çıkarıyor. Ve genellikle azığını açıyor .Bazen hapşırıyor . Ceresinin üstünde hafif akıntı var .Ilk baytril diye bir ilacı bir hafta kullandım.İse yaramadı.Şuanda da vitamin veriyorum ama fayda olmuyor.Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim Astım olabilir mi

Merhabalar benim kuşum size daha önce gönderdiğim gibi ters duruyor ve nu durum sıklaştı. Gözünü kapatıyor ve ters durunca sesi kesiliyor düz durunca ciyaklamya başlıyor .Şu an sulphamezathine kullanıyorum 4 gün oldu iylesmiyor .Gerçekten çok uğraşıyorum onu kurtarmak için 5 ten fazla ilaç kullandım. İnternette Hipradoxı s nin astım ve solunuma iyi geldiğini duydum verebilir miyim yardım edin lütfen

Oyla 0
Gerekli ürünleri aslında kullanmışsınız. Hipradoxi fark yaratmayacaktır. Sorun başka muhtemelen

Oyla 0
viklemenin başka hastalık belirtileri olabilme durumu var. Kronikleşmiş bir durumda söz konusu olabilir. İlaç önermek istemem çünkü fazlaca deneme yapmışsınız. Tek tavsiyem veteriner kontrolü olabilir bu saatten sonra

Oyla 0
viklemenin başka hastalık belirtileri olabilme durumu var. Kronikleşmiş bir durumda söz konusu olabilir. İlaç önermek istemem çünkü fazlaca deneme yapmışsınız. Tek tavsiyem veteriner kontrolü olabilir bu saatten sonra
2 farklı veterinere götürdüm bu ilaçların bazılarını onlar verdi zaten. Eger kronikleşmisse öldürücü mü

Oyla 0
dışkılar toparlamış sulphamezathine 5 güne tamamlasanız iyiydi

Bugün hiçbir ilaç vermedim yarın vmd doxy ye tekrar başlayacağım en etkilisi sanki oydu

tekrar antibiyotik kullanmanızın faydası olacağını düşünmüyorum, temel etken maddelerin hepsini kullandınız. bakteri dışı bir enfeksiyon ya da enfeksiyon harici bir sorun da olabilir

Oyla 0
dışkılar toparlamış sulphamezathine 5 güne tamamlasanız iyiydi

tekrar antibiyotik kullanmanızın faydası olacağını düşünmüyorum, temel etken maddelerin hepsini kullandınız. bakteri dışı bir enfeksiyon ya da enfeksiyon harici bir sorun da olabilir
dışkılar daha iyi kesinlikle. Bende aynı şekilde düşünüyorum

Oyla 0
Ozaman devam etmeli miyim?

dün bıraktıysanız hayır.

yani şunu kastediyorum, ilacı dün bıraktıysanız şu an plazma yoğunluğu çok azalmıştır. bu durumda "devam etmek" yerine tekrar başlamış olursunuz ve gerek yok. kuşu biraz dinlendirin mümkünse, vitamin probiyotik verin

herhangi bir bakteriyel enfeksiyon olsaydı kullandığınız üç ayrı etken büyük oranda fayda sağlardı

Son düzenleme:
Oyla 0
dün bıraktıysanız hayır.

yani şunu kastediyorum, ilacı dün bıraktıysanız şu an plazma yoğunluğu çok azalmıştır. bu durumda "devam etmek" yerine tekrar başlamış olursunuz ve gerek yok. kuşu biraz dinlendirin mümkünse, vitamin probiyotik verin

herhangi bir bakteriyel enfeksiyon olsaydı kullandığınız üç ayrı etken büyük oranda fayda sağlardı
Bugün bıraktım ozaman vitamine başlarım yarın. Teşekkür ederim . Birde bu öldürücü müdür?

Oyla 0