Nefes darlığı, solunum güçlüğü

Gonca Gül

iyikus.com Üyesi
Merhaba kuşumda her nefes aldığında tık tık ses çıkıyor. Uçtuğunda nefesi yetmediğini düşünüyorum acı çeker gibi bi ses çıkarıyor. Uyumaya çalıştığında nefesini ayarlayabilmek için gagasını hafif açıyor baytril %2.5 kullandım 8 gün düzelme olmayınca Ünv. Hastanesindeki veteriner bir karışım verdi şu an onu kullanıyorum. Kastamonu da yaşıyorum. Kanatlı hayvanlardan anlayan veteriner yok. Yardımcı olabilecek başından geçen birileri var mı ?

Hava kesesi için tam çözüm şu ürün demek çok güç olur lakin ivermektin etken maddesinin iyi çalıştığı yönünde dönüşler oluyor.

kuş hasta bişeyler yapmak gerekir, sorunun kaynaği kandida olmayabilir. bu kisisel gorusum tabi ki
Evet candida testi yapıldı sonucu attırdım negatif çıktı. Filmi çekildi test yapıldı ama nasıl iyileştirmeleri gerektiğini bulamıyorlar hala zor nefes alıyor ve sürekli uyuyor ankaradan başka veterinerle görüştüm amoklavin kullanmamı söyledi sürekli bişeyler kullan diyorlar ama oğlum iyileşmiyor

Sorunum sorunumuz devam ediyor candida testini attırdım negatif çıkmış başka veterinerle konuştum amoklavin önerdi sürekli ilaç kullanıyorum küçük bünyesi çok yoruldu sürekli uyku halde bikaç gündür ne yapmamı önerirsiniz

Geri