Yavru kursağı dolu olmasına rağmen sürekli yemek istiyo

minikmichael

Forum Sakini
Kursağı tamamen doluyken acıktıklarında yaptıkları sesi yapıp duruyo, beslediğimde de çok fazla yemek istiyo. Ve kursağı hiçbir zaman küçülmüyo. Sizce sorunu ne? Ve o yedikçe mama vermeye devam etmeli miyim?

Kursağındaki şişkinlik hava olabilir. Kursağındaki şişkinlik hangi renk? Kursağı net gözükecek şekilde fotoğraf atabilir misiniz?

Oyla 0
Kuşta muhtemelen sindirim sorunu var, ayrıca vitamin mineral yetersizliği.. Evde yapılan mamayla beslenen yavrular genelde yaşamıyor...

Oyla 0
Fotoğraf çekmeye çalışcam. Şuan daha yeni yuvaya koyduğum için rahatsız etmek istemedim ama atarım siz de görmüş olursunuz

Oyla 0
Aslında meyve püresi, irmik vs de ekliyodum ama iyice araştırdıktan sonra en doğrusunun yumurta sarısı, mısır unu, pirinç unu ve probiyotik maması olduğunu gördüm. Yanlışsa düzeltin lütfen. Bu mamayı yapıyorum.
Ustatlar en doğrusunu söylerler tabii .bende kendim yaptığımı söyleye bilirim.Yarım yumurta sarısı çatalla ezerek içerisine mısır unu 1 çay kaşığı ,1 çay kaşığı irmik ,1 çay kaşığı prinç unu ara sırada şekersiz bebe büsküvi vitamin 1 damla ılık suyla karıştırarak veriyordum, mama soğuk olmamak şartıyla nede sıcak .bende yaklaşık 10 günlükten beri kendim besledim

Oyla 0
Aslında meyve püresi, irmik vs de ekliyodum ama iyice araştırdıktan sonra en doğrusunun yumurta sarısı, mısır unu, pirinç unu ve probiyotik maması olduğunu gördüm. Yanlışsa düzeltin lütfen. Bu mamayı yapıyorum.
Bide ara sıra elma püresi veriyordum ,bazen kabuksuz yemleri havanda ezerek mama yapiyordum ama onu sevmiyordu

Oyla 0
Yem için ses yapabilir, ısınma ihtiyacı için ses yapabilir, normal sürecinde bile benzer sesi çıkartabilir. Bu daima yem istiyorum anlamına gelmez.

Oyla 0