Yeniden kulukcadayiz

Kullanıcı Değerlendirmesi
3.00 Oylama
Demek ki artık her şey net. Bir kaç nesildir parçalı ve klasik gitmişler gibi görünüyor.

Bugün ciflesemelerine şahit oldum 🤦en küçük yavru henüz 15 günlük bile olmadı hayır ekstra birşey de vermiyorum bunlar modu yakaladı ama ben bu oyunu bozarım 🙄
Ciflesme esnasında acil çağrı sesimle kortular 😂
ilk bebeğe endeksliler daha çok hocam. Süreci erken görünse de normal sayılır

Dün 19 günlük yavrumun tüylerinin yolundugunu fark ettim ama enerjisi yerindeydi ve kursağı tıka basa doluydu
İlk defa tüy yolma sorunu ile karıştıgim için ustelemedim besliyor nasıl olsa alt tüyleri çıkar dedim
Ama bu sabah bu kuşu bu hâlde buldum kursağı bomboştu 😕
Her kulukca ayrı bir uğraş gerektiriyor
Bu sefer kaybim olmaz dedim ama sonuç ortada

Dünkü halini atıyorum kursak dolu belli oluyor bıraz tüyleri yolunmus sadece bugün daha fazla yolunma vardı sanırım 😥

Ya çok üzücü olmuş. Kuşlarda çok gözlemleniyor minik bebeklere saldırganlık

bunlar çığırtkan, ürkek tayfadan olacak galiba :D
VALLAHİ Doğanay hocam siz bu işi biliyorsunuz 😁 aynen öyle dediğiniz gibi o kadar ürkekler ki elime almak isteyince hepsi bir tarafa kaçıyor bu anaçlarla bu şekilde çok gitmez öğrenmeleri gerekiyor.
erkeğin kuşların kanat tüylerini baya kötü cekistirdigini gördüm
Kafadan da bir tüy kopardı
Erkek bu sefer çok acımasız 😕

VALLAHİ Doğanay hocam siz bu işi biliyorsunuz 😁 aynen öyle dediğiniz gibi o kadar ürkekler ki elime almak isteyince hepsi bir tarafa kaçıyor bu anaçlarla bu şekilde çok gitmez öğrenmeleri gerekiyor.
erkeğin kuşların kanat tüylerini baya kötü cekistirdigini gördüm
Kafadan da bir tüy kopardı
Erkek bu sefer çok acımasız 😕
Erkeği ayırabilirsiniz hocam öyle bir davranışı varsa. Kızgınlıktan yapıyor muhtemelen.. Tabi dişi yetişebileceğine inanıyorsanız ayırın ya da ara ara yanlarına koyun.

Erkeği ayırabilirsiniz hocam öyle bir davranışı varsa. Kızgınlıktan yapıyor muhtemelen.. Tabi dişi yetişebileceğine inanıyorsanız ayırın ya da ara ara yanlarına koyun.
Erkek dövdüğü gibi besliyor da dişinin pek yapabileceğini sanmıyorum
Bugün sprey yardımı ile duş aldırdım kızgınlık biraz da olsun geçsin diye

Cinsiyet konusunda bende kesin erkek diyorum
😄 Siz benden önce dile getirdiniz bende ilerliyorum öğrenme yolunda 🤭 demekki
Doğanay hocam yakından net resim ekliyorum
Kesin tarçın değil mi ?