Genel Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umit.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir insan yeter ki işini sevsin ve azmetsin.Temizlik görevlisi de olsa ,pastacı da olsa emeğinin karşılığını alıyor dostum.Genç arkadaşlarımızı bu şekilde demotive etmeyelim :)
Tabiki hocam. Yalniz atanamayan sayisi 700 bin olunca arkadasa bir nebze kulagina kupe olmasi acisindan dediydim. Daha motive olacaktır simdi..:)

Maalesef eğitim politikası, her yerde üniversite açılması derken gelinen nokta bu. İşsizlik sorunu ve hakkı olduğu halde ataması yapılmayan öğretmenler. Tek sorunda bu puanı almak değil ha. Birkaç pürüz daha var ama işte :( Mülakat süreci de mevcut (çok etkili olmasa da)
Liyakat olmadigi surece mulakat daim olacaktir.

Minik bir özet:

Örneğin 600 öğretmen açığı var bu sene. MEB 200 atama yapıyor. Geriye kalan 400 açığı ise asgari ücretin bile altında, birçok haktan yalıtılmış ücretli öğretmenlikle tamamlıyor :) Bu 400 ün içinde farklı mesleklerden de mezunlar alınabiliyor. Bu nedenle Muratsani 80 puan almasına rağmen atanamıyor.

Tabi minik bir özete sığdırılamayacak birçok nokta ve konu var. Bu kadarı kafi diye düşünüyorum :giggle:

Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali vallahi bıktım artık. Eğer bugün kazanamazsak ve şu Erol Bulut'u göndermezlerse... :/

Samatta balonunu da sat Club Brugge'e biraz da onlar uğraşsın gerçi bizden giden her oyuncu Messi oluyor orası da ayrı konu. En basitinden Slimani adam bizde 25 maçta 5 gol atar sonra gider Monaco'ya transfer olur orada 19 maçta 9 gol 7 asist yapar @MecHuLBeY 'in tabiriyle cidden yellendim. Ah şu Boupendza bir gelse...

Hayır yolla Erol Bulut'u getir Ralf Rangnick'i kafan rahat etsin en azından maç kaybettiğimizde pişkin pişkin gülmez. Gerçi onu da Schalke alacak gibi..

Bu Beşiktaş maçı her şeyi belirleyecek kimin şampiyon olacağını da, kimin şampiyonluk yarışında devam edeceğini de...

Ama Allah'tan umut kesilmez ne demişler ''Umut var oldukça yeni başlayan her gün güzeldir..''

Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali vallahi bıktım artık. Eğer bugün kazanamazsak ve şu Erol Bulut'u göndermezlerse... :/

Samatta balonunu da sat Club Brugge'e biraz da onlar uğraşsın gerçi bizden giden her oyuncu Messi oluyor orası da ayrı konu. En basitinden Slimani adam bizde 25 maçta 5 gol atar sonra gider Monaco'ya transfer olur orada 19 maçta 9 gol 7 asist yapar @MecHuLBeY 'in tabiriyle cidden yellendim. Ah şu Boupendza bir gelse...

Hayır yolla Erol Bulut'u getir Ralf Rangnick'i kafan rahat etsin en azında. maç kaybettiğimizde pişkin pişkin gülmez. Gerçi onu da Schalke alacak gibi..

Bu Beşiktaş maçı her şeyi belirleyecek kimin şampiyon olacağını da, kimin şampiyonluk yarışında devam edeceğini de...

Ama Allah'tan umut kesilmez ne demişler ''Umut var oldukça yeni başlayan her gün güzeldir..''

Maçmı var?

Açıkçası bir Beşiktaşlı olarak düşüncem bugün maç berabere bitecek gibi malum kanalin izleyicisi ve abone sayısı düşmemesi sebebi ile son dakikaya kadar çekişmeli götürmeye çalışacaklar gibi fenerbahce duruna gelince fb kabullenmek istemese bile ali koç bu takıma iyi gelmedi sanki yada bir önceki başkanın etkisinde olan adamlar var gibi yoksa iyi transferler yapıldığını düşünüyorum ben fb hakkında bir diğer düşüncem de teknik adam sorunu gibi özetle diyeceklerim bunlar tabiki iyi oynayan takım kazanması dileği ile