Kuşum acaba hasta mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mangoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Normale yakın ancak boyama durumu bir çok nedenli olabiliyor. Bazen az boyama sorun ifade etmeyebili.

Normale yakın ancak boyama durumu bir çok nedenli olabiliyor. Bazen az boyama sorun ifade etmeyebili.
Hocam merhaba videoyu yakalayabildim biraz önce videodan bi 5-10 dakika kadar önce küçük bir parça ceviz vermiştik. Ama onu yutmuştur diye düşünüyordum. Ama ağzının içinde sanırım küçük bir parça vardı bu hareketi yaparken.

0012531f-c4c2-4560-b8b0-f782fc8f19a3-jpeg.31203

Bu ne güzellik ya maşaallah :) Muhabbeti bırakıp papağanmı alsam bende :)

Teşekkür ederim hocam bende muhabbetten sonra bi deneyim dedim. Biraz fazla ilgi istiyorlar ama. Tek bakacaksanız akşama kadar yanında birisinin durup ilgilenmesi lazım küsüyor yoksa 😊
Maşallah, kur davranışı gibi yaptığı. Özellikle parmağınıza yönelmesi bu anlamda çıkarım yapmayı kolaylaştırıyor

Maşallah, kur davranışı gibi yaptığı. Özellikle parmağınıza yönelmesi bu anlamda çıkarım yapmayı kolaylaştırıyor
Dediğiniz gibiyse o zaman bir sağlık problemi gözükmüyor hocam 😊 günlerdir kafama takılan dışkının boyaması @Umit. hocamın dediği gibi ak darıyı da aldım. Çeşit olsun diye biraz da Aspur koydum içerisine ama boyama yine var

Tamamdır hocam cumartesiye kadar bu şekilde devam edeyim o zaman cumartesi günü dışkı atarım tekrar
Hocalarım @Umit. @Doğanay Y. merhaba

3 gündür probiyotik ve 2 gündür sürekli ak darı veriyorum bugün sabah probiyotiği kestim akşamları salatalık,havuç,ıceberg verdim. Küçük miktarlar 3-4 kere falan dişledi. Dün akşamdan beri dışkısı fotodaki gibi. Neredeyse hepsi bir birine yakın gibi ama boyama var. Salatalık ve ıcberg den olmuş olabilir mi ?

3 gündür probiyotik ve 2 gündür sürekli ak darı veriyorum bugün sabah probiyotiği kestim akşamları salatalık,havuç,ıceberg verdim. Küçük miktarlar 3-4 kere falan dişledi. Dün akşamdan beri dışkısı fotodaki gibi. Neredeyse hepsi bir birine yakın gibi ama boyama var. Salatalık ve ıcberg den olmuş olabilir mi ?

Sunucu bağlantısı alıyorum hocam fotolar eklenmiyor

Geri