Kuyruk tüylerinde birşey var

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar iyi akşamlar. Çiçinin sol küçük kuyruk tüylerinin uçarken diğeri kadar açılmadığını fark ettim. Elime alıp kontrol ettiğimde bi kitle gördüm. Fotoğrafta ekliyorum. Lütfen ur olmasın, kendim evde halledebileceğim bişey olsun...
Screenshot_20201216_165522_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20201216_165513_com.android.gallery3d.jpg

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Hazal tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma. Üçüncü veteriner cevap yazdı büyük ihtimalle taksiyle götüreceğim. Soğuktan nasıl koruyabilirim? Küçük kafesimiz de yok, gerçi korusam yeter taşırım :/
Olur mu ne rahatsızlığı yeni gördüm mesajı, ben battaniyeye iyice sarıp kafesi öyle götürmüştüm.Kafesiyle taşımıştım mecbur.Küçük taşıma kafesi falan olsa iyi olurdu ama öylece götürmüştüm kat kat sarıp.Araca binene kadar komple örttüm çok soğuktu çünkü:/

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Olur mu ne rahatsızlığı yeni gördüm mesajı, ben battaniyeye iyice sarıp kafesi öyle götürmüştüm.Kafesiyle taşımıştım mecbur.Küçük taşıma kafesi falan olsa iyi olurdu ama öylece götürmüştüm kat kat sarıp.Araca binene kadar komple örttüm çok soğuktu çünkü:/
Teşekkür ederim öyle yaparım bende

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
çıkamayan tüylerde bolca bu tip şeyler görmek mümkün. Veteriner kontrolünde alınmasını tavsiye ederim. Kuyruk atma hatta halsizliğinin sebebi bile olabilir.

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
çıkamayan tüylerde bolca bu tip şeyler görmek mümkün. Veteriner kontrolünde alınmasını tavsiye ederim. Kuyruk atma hatta halsizliğinin sebebi bile olabilir.
Görünce bende bi aydınlandım bundan dolayı olabilir diye. Odadan çıktım dinlensin diye. Yarın inşallah düzelicez sağlığımıza kavuşacağız :confused:

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar iyi akşamlar... Biz veterinerden geldik. Çiçi'nin kuyruk kısmındaki kitle "UR" çıktı. Ellerinde ilaç yokmuş. İlaç ismini söylediler fakat hatırlayamıyorum şu an. İlacın siparişini verecekler 4-5 gün sonra arayıp soracağım geldiyse gidip tedavi olacağız. Aradığımda ilacın ismini sorarım tekrar yazarım. Veteriner ilgiliydi gerçekten sevindim bu duruma. Umarım tedavi işe yarar. Herkese çok teşekkür ederim, gelişmeleri yine buradan yazarım size...(y)

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar iyi akşamlar... Biz veterinerden geldik. Çiçi'nin kuyruk kısmındaki kitle "UR" çıktı. Ellerinde ilaç yokmuş. İlaç ismini söylediler fakat hatırlayamıyorum şu an. İlacın siparişini verecekler 4-5 gün sonra arayıp soracağım geldiyse gidip tedavi olacağız. Aradığımda ilacın ismini sorarım tekrar yazarım. Veteriner ilgiliydi gerçekten sevindim bu duruma. Umarım tedavi işe yarar. Herkese çok teşekkür ederim, gelişmeleri yine buradan yazarım size...(y)

Merve uru çıkarıp batikon sürdüyse tamam, ilaca milaca gerek yok ;) Muhtemelen tedbir amaçlı antibiyotik vericek ama gerek yok...

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Merve uru çıkarıp batikon sürdüyse tamam, ilaca milaca gerek yok ;) Muhtemelen tedbir amaçlı antibiyotik vericek ama gerek yok...
Abi ben adama ne diyeyim, sonuçta eğitimini alıyorlar... Ben adama böyle böyle yapın desem, bana neden geldin o zaman yapsaydın derler :/
Uru çıkarmadı sadece ilaç sipariş verelim tekrar gelin dedi ilaç ismini de soracağım

Oyla 0