Kuşum dengede duramıyor

Ufuksahin28

iyikus.com Üyesi
Merhabalar kuşumla birkaç gündür yürürken Sendeleme, dengede duramama durumu var. Başı sürekli böyle oynuyor gibi. Veterinere götürecek fırsatım olmadı. Bir ara Sallabaş tarzı biraz hastalığı vardı resimdeki ilacı kullandım geçti ama şu an bu şekilde devam ediyor. Video nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız onu da ekleyebilirim.

Probiyotik suyuna kattım hocam geceye kadar içsin alacağım suyunu. Sabah taze koyucam. Diğer almam gerekenleri daha temin edemedim onları da yarın bulmaya çalışacağım. Bulamazsam sipariş geçeceğim.
Hocam ürün aramaya gitmişken Sulphamezathine de alın veterinerlerde bulursunuz. Yüksek ihtimalle başlayacağız bu ilaca. Ve B komplex vitamini de almanız iyi olur.

En başta yazdığım gibi hastalık ileri evresinde artık. Bu yüzden ilaçalr etkisini gösteremiyor. Kuşun boynuna hergün masaj yapın yavaş yavaş. Bir kaç gün vitamin takviyesiyle ilerleyin. Daha sonra bir antibiyotik daha deneyebiliriz...
Evet her gün marul havuç yedirirken yatırıp yapıyorum. Yaklaşık 15-20 gündür biraz toparlama gözlemledim onun dışında yürüme vs. Değişme olmadı gibi. Yarın vitaminlere bakacağım bulamazsam eğer farklı bir vitamin tavsiyesi için yazarım tekrardan

T
Eve geçtiğinizde kuşun bonunu bir kontrol eder misiniz ? Morarma var mı diye. B12'yi az katmayın suya.
Tabi hocam resim de atarım size. B12’yi kesiyorum o zaman.
Sulphamezhatin Standart bir şey mi hocam? Dozu vs. Var mı ona göre en azından telefonla sormaya çalışacağım. Sadece ismini söylemem yeterli olur mu?

Tabi hocam resim de atarım size. B12’yi kesiyorum o zaman.
Sulphamezhatin Standart bir şey mi hocam? Dozu vs. Var mı ona göre en azından telefonla sormaya çalışacağım. Sadece ismini söylemem yeterli olur mu?
Hayır hocam az katıyorum demişsiniz az katmayın bol katın demek istedim.

Aklımda çeyrek olarak kalmış. Çeyrek suluk yapın sorun değil. 1 günde bitiremez zaten. Ben vitaminlerin ve probiyotiğin etkisini merak ediyorum dolayısıyla çeyrek suluk yapın. Hap oranını biraz azaltın.
Hap oranını azaltın demiştiniz hocam b12yi haptan toza kullanıyorduk. Öyle deyince 4/1 den biraz daha az koymaya başladım suya.

amoksisilin etken maddeli bir ilaç sorun o zaman
Hocam, soruyorum bir iki tanesi yok dedi. Hemşire bir arkadaşıma danıştım. Şunu önerdi

Petshopları da geziyorum o vitamin ile probiyotik yok sanırım internetten sipariş vericem. Ellerinde olanlar bunlar:

Farklı olarak sitede de bunları gördüm ama hangisi olur bilmiyorum.

Enseyi kastettim pardon belirtmeliydim
Hocam eve geçince atayım.

Hocam, soruyorum bir iki tanesi yok dedi. Hemşire bir arkadaşıma danıştım. Şunu önerdi

Petshopları da geziyorum o vitamin ile probiyotik yok sanırım internetten sipariş vericem. Ellerinde olanlar bunlar:

Farklı olarak sitede de bunları gördüm ama hangisi olur bilmiyorum.

Bu ilacı temin etsem işimize yarar mı ?

Geri