Kuyruk tüylerinde birşey var

Merve Kıratlı

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar iyi akşamlar. Çiçinin sol küçük kuyruk tüylerinin uçarken diğeri kadar açılmadığını fark ettim. Elime alıp kontrol ettiğimde bi kitle gördüm. Fotoğrafta ekliyorum. Lütfen ur olmasın, kendim evde halledebileceğim bişey olsun...
Screenshot_20201216_165522_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20201216_165513_com.android.gallery3d.jpg

Eger enflamasyon varsa topikal bir merhemle vs cozulebilecek bir sey olabilir.

Tekrar ediyorum, genus amazonia haric tum kivrik gagali turlerinde kuyrugun basladigi yerde sirtta bu bez var. Tuylerinin sagligi icin onemli bir organlari.
Sivilce muamelesi yapip yok etmeye calismak son derece yanlis.

referans foto;

Oyla 0

Tekrar ediyorum, genus amazonia haric tum kivrik gagali turlerinde kuyrugun basladigi yerde sirtta bu bez var. Tuylerinin sagligi icin onemli bir organlari.

referans foto;
Sivilceymiş gibi sıkmam sıktırmam da. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Biraz olsun içim rahatladı. Benim aklıma ur gelmişti kötü oldum bi an. Gerçekten teşekkür ederim

Oyla 0
Teşekkürler. Veterinere yazdım, mesajı gördü, çıktı. Yarın muayenehaneye giderim cevap vermezse

referans foto;
O da olabilir tabi ama biz sadece varsayımlarla gidebiliriz,veterinerde aynı şeyi söyler umarım.

Oyla 0
Sivilceymiş gibi sıkmam sıktırmam da. Teşekkür ederim cevaplarınız için. Biraz olsun içim rahatladı. Benim aklıma ur gelmişti kötü oldum bi an. Gerçekten teşekkür ederim
Teşekkürler. Veterinere yazdım, mesajı gördü, çıktı. Yarın muayenehaneye giderim cevap vermezse
Kötü düşünmeyin,içiniz rahat eder en azından böyle stres yapmaktansa.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Oyla 0
İnşallah ya,zaten sıkıntısı olan insanlara bir de tavır yapıyorlar sinir oluyorum ben de.Çok geçmiş olsun tekrar.
Hazal tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma. Üçüncü veteriner cevap yazdı büyük ihtimalle taksiyle götüreceğim. Soğuktan nasıl koruyabilirim? Küçük kafesimiz de yok, gerçi korusam yeter taşırım :/

Oyla 0
Hazal tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma. Üçüncü veteriner cevap yazdı büyük ihtimalle taksiyle götüreceğim. Soğuktan nasıl koruyabilirim? Küçük kafesimiz de yok, gerçi korusam yeter taşırım :/
Ustune battaniye örtebilirsin bence giderken onunla konuş biraz korkmasın :) geçmiş olsun inşallah önemli bir sey değildir..

Oyla 0
Arkadaşlar biraz çok oldum biliyorum ama hava soğukken ilk defa dışarı çıkarıcam Çiçiyi. Annem kocaman kafeste götürme hava alacak bi kutuya koy götür diyo ama benim gönlüm razı değil. Kutuda götürme fikri iyi bir fikir mi?

Oyla 0
Oyla 0
Arkadaşlar biraz çok oldum biliyorum ama hava soğukken ilk defa dışarı çıkarıcam Çiçiyi. Annem kocaman kafeste götürme hava alacak bi kutuya koy götür diyo ama benim gönlüm razı değil. Kutuda götürme fikri iyi bir fikir mi?

Hayır kafesiyle götür. Kafesi bebek battaniyesi ile sar, sonra büyük bir poşete geçir rüzgarı kessin. Üstte az birşey hava alması için boşuk kalsın yeterli...

Oyla 0