Solunum sıkıntısı tedavi

Şimal_yıldızı

Forum Sakini
Merhabalar, geçenlerde konu açmıştım ve tedavi bitti, monodoks kapsülü 2 pirinç tanesi kadar 5 gün tam dolu suluğa ekledim, 3.günü fazlasıyla gerileme vardı, hala var ilk haline göre, dışkıda hiç bir problem yok, burun akması geçti sanırım denk gelmiyorum, gerçi bugün gözünün üstündeki tüy birbirine yapışıktı mukus bulaşmış gibi, geçmemişte olabilir o yüzden, arada bir nefes alırken kursağını şişiriyor, çok nadir oluyor bu durum, eski konuda video atmıştım o yaptığı hareket 3.gün neredeyse %90 azalma göstermişti fakat şuan %60 gibi diyebilirim, sizce ne yapalım ara verip ilaca devam mı edelim? @Atilla Algansoy @Malkoçoğlu ve diğer üyeler bakarsanız sevinirim

Bunu şimdilik kullanmayın.
-Eczaneden Supradyn All day Efervesan alın, onu kullanalım.2 gün.
-Arkasından 3 gün aralıksız probiyotik.
-Arkasından 1 gün Surpradyn tekrar.

-Bütün bu vitamin ve probiyotikler 8 saat verilsin, arkasından taze su ile değiştirelim.
-Akşam 9 da 'da suluğunu çekelim ki biraz susasın ve sabah vitaminli veya probiyotikli suyu kuvvetli içsin.
-Bu vitamin ve probiyotik desteğini böylece bitirdikten sonra tadavimize devam edeceğiz.
-Tedavi süresince her gün tuzlu-karbonatlı-kekikli su operasyonunu yapacağız.
-Bir de sizden isteğim direk kekik suyu alın marketten, pahalı bir şey de değil, daha iyi etki alırız..
-Musluk suyu hiç bir şekilde kullanmıyoruz. Hazır su kullanıyoruz.

Oyla 0
Bunu şimdilik kullanmayın.
-Eczaneden Supradyn All day Efervesan alın, onu kullanalım.2 gün.
-Arkasından 3 gün aralıksız probiyotik.
-Arkasından 1 gün Surpradyn tekrar.

-Bütün bu vitamin ve probiyotikler 8 saat verilsin, arkasından taze su ile değiştirelim.
-Akşam 9 da 'da suluğunu çekelim ki biraz susasın ve sabah vitaminli veya probiyotikli suyu kuvvetli içsin.
-Bu vitamin ve probiyotik desteğini böylece bitirdikten sonra tadavimize devam edeceğiz.
-Tedavi süresince her gün tuzlu-karbonatlı-kekikli su operasyonunu yapacağız.
-Bir de sizden isteğim direk kekik suyu alın marketten, pahalı bir şey de değil, daha iyi etki alırız..
-Musluk suyu hiç bir şekilde kullanmıyoruz. Hazır su kullanıyoruz.
Supradyn all Day e baktımda lise 3 e gidiyorum o yüzden bütçe biraz kısıtlı, maddi olarak aşıyor beni yoksa ondan alacaktım dün bakmıştım fiyatlara, bir konuda yazmıştınız onun için alma kararı almıştım sonra evdeki ilaçlara baktım C vitamini buldum o da bu vitamin

Oyla 0
Supradyn all Day e baktımda lise 3 e gidiyorum o yüzden bütçe biraz kısıtlı, maddi olarak aşıyor beni yoksa ondan alacaktım dün bakmıştım fiyatlara, bir konuda yazmıştınız onun için alma kararı almıştım sonra evdeki ilaçlara baktım C vitamini buldum o da bu vitamin
Anladım. :)
O zaman başka bir markanın sadece c vitamini alabilir misiniz?
Ben size link atayım ona bir bakın,olur mu?

Son düzenleme:
Oyla 0
Oyla 0
Anladım kardeşim.
Tanıdık bir eczacı ablan var ise ufak ufak ödeyerek alamaz mısın?
Sadece bir fikir olarak söylüyorum.

Oyla 0
Anladım kardeşim.
Tanıdık bir eczacı ablan var ise ufak ufak ödeyerek alamaz mısın?
Sadece bir fikir olarak söylüyorum.
Olay şu aslında, eve gelen yeni bir ürünün sırf kuşlar için alınması, hastalıkları konusunda veya bakımları konusunda çok bilgili olmadıkları için maalesef ki dıştan söylemek kolay oluyor, benim onlara karşı hissettiğim şeyleri hissedemiyorlar sanırım onlara?‍♀️

Oyla 0
Öyle, hepimiz aynı derdi yaşadık zamanında. :)
bunlar da hayat dair olaylar, eğitimler.
Zorlanmak insanın kişiliğini güçlü yapar, beyin cimnastiği yapar, gelişir insan.:)(y)

Oyla 0
Öyle, hepimiz aynı derdi yaşadık zamanında. :)
bunlar da hayat dair olaylar, eğitimler.
Zorlanmak insanın kişiliğini güçlü yapar, beyin cimnastiği yapar, gelişir insan.:)(y)
Aynen öyle ve bence kendi başına ayakta durmayı öğretiyor her ne kadar yaptıklarını onaylamasamda, bugüne kadar elimden geldiğince kaliteli mama vitamin probiyotik aldım, devamda ediyorum almaya, çok şükür ki kendi bütçem yetiyor desteksiz, daha bugün kargo geldi onlara göre yüksek bütçeli olan :) o yüzden dedim almaya çalışırım diye yoksa kuşlarımın canı sağ olsun hiç gözüme gelmiyor yaptıklarım, Allah kısmet ederse veteriner olup bu yaşadığım mükemmel duyguyu sürekli olarak yaşamak istiyorum

Oyla 0

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210730_230743_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210730_230743_com.android.gallery3d.jpg
    667.9 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_20210730_230730_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210730_230730_com.android.gallery3d.jpg
    664.7 KB · Görüntüleme: 5
Oyla 0