Genel Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umit.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim buradaki pet shop Jako satıyor daha doğrusu satmaya çalışıyor.:) 5 yıldır onda, 15 milyar para istiyor.:D Neyse mevzu o değil. Hayvana cidden yazık sadece çekirdek ile besliyorlar...
5 yaşından büyük bir jakoyu nasıl 15 milyara satmaya çalışıyor anlamadım. Satsın satabiliyorsa.
Umarım bir an önce sevgi verebilecek birisi alır onu oradan.

Bizim buradaki pet shop Jako satıyor daha doğrusu satmaya çalışıyor.:) 5 yıldır onda, 15 milyar para istiyor.:D Neyse mevzu o değil. Hayvana cidden yazık sadece çekirdek ile besliyorlar...

15 milyarmı:rolleyes: Bunu ozaman anca erkem imanoğlu alır. Belediyenin yıllık bütçesi okadar zaten:p

Aşıları hızlı bir şekilde dünyaya dağıtırlarsa kısa sürede kurtuluruz. Ve adaletli bir şekilde tabiki. Mesela kanada'nın nüfusunun 2 katı kadar aşıyı stokladığını biliyormuydunuz?
Günde yaklaşık 30.000 aşılamayla biz bu illetten kurtulamayız....

Son düzenleme:
bunun için ayrı başlık açmak istemedim

forumda 0.01 gram ölçebilen hassas terazi kullanan varsa marka/model önerisi yapabilir mi? internetteki çakma terazilerden bahsetmiyorum :)

bunun için ayrı başlık açmak istemedim

forumda 0.01 gram ölçebilen hassas terazi kullanan varsa marka/model önerisi yapabilir mi? internetteki çakma terazilerden bahsetmiyorum :)

İnternette genelde çayna ürünlerini satıyorlar. Kuyumcu tartısı diye sattıkları 0,01 gr hassas tartıyormuş ama onlarında kapasitesi yarım kilo :) İyi bişey almak istiyorsan bence kaliteli markaların ürünlerini araştır hatta yerli markalarada bakabilirsin vestel yada arçelik gibi.. Aslında benimde böyle bir tartıya ihtiyacım var bu aralar soğuk proses zeytinyağlı sabun yapmayı düşünüyorum :)

Yav bu kadarmı ruhsuz bir takım olur:confused: Şenol Güneşin bu yozlaşmış kadroyu komple değiştirmesi lazım. Burak Ozan cengiz ünder hakan calhanoğlu bilmem ne adamlarda ruh yok.. Bir Mert Müldür kadar olamıyorlar............

Grup maçlarının ilk karşılaşmasında İtalya'yla oynadığımız maçta, Şenol Güneş'in korkak oyunu yüzünden 3-0 güzelce doyduk. Bunun ardından Galler'e de yenilince tabi takımda inanç minanç kalmadı. Biz de oyuncuları çok şişirdik aslında, sonunda da patladılar.. Neyse neyse en azından gol atamadık demeyeceğiz??(!)

maşallah çok tatlı görünüyor. Yuvalık tercihiniz çok yanlış olduğunu söylemem gerek. Mutlaka folluklu bir yuvaya dönüştürmenizi öneririm hocam tüm yumurtalar çıkınca

aynı anda folluklu jumbo yavruluğu ve bunu taktım, bunu tercih etti, içindeki talaşları da attı. ilk kuluçkası olduğu için müdahale etmedim. yavrular çıktıkça talaş dökeceğim , teşekkürler öneriniz için :)

Bu yuvalık modelinde çok olumsuz tecrübeler yaşadım. Bu nedenle her gördüğümde irkiliyorum :D
Umarım sorunsuz süreci tamamlar canlar maşallah. Anne babası nasıl mutasyon?